Osoby rozpoczynające swoją przygodę z treningami siłowymi, powinny zacząć ćwiczenia od tych wykonywanych na atlasie (są bezpieczniejsze i pomagają przygotować ciało do wysiłku związanego z ćwiczeniami na wolnych ciężarach). York Fitness G201 to wielofunkcyjny atlas do użytku domowego. Jego wymiary to 145 x 125 x 196 cm (dł. x szer. x wys.). Waga stosu to 100 kg, zaś cały atlas ma masę 160 kg. Maksymalna waga osoby użytkującej to urządzenie to 125 kg. Stos ma winylowe pokrycie, co znacznie ogranicza hałas podczas pracy na maszynie.

York Fitness G201 Atlas

 Źródło

Na atlasie tym można wykonać kompleksowy trening, składający się aż z 35 ćwiczeń. Atlas wyposażony jest w oddzielne uchwyty do wyciskania i ćwiczeń izolowanych (takich jak rozpiętki), wyciągi górny oraz dolny, modlitewnik z dwustopniową regulacją i przyrząd do wiosłowania. Bicepsy można na nim ćwiczyć na regulowanym, zdejmowanym przyrządzie. Nie brakuje również części odpowiadającej za ćwiczenia mięśni dwugłowych i czterogłowych  nóg. Do zestawu dołączone jest również regulowane położenie uchwytów sztangi oraz „motylka”, a także zaczepy do wyciągów.

Atlas objęty jest dwuletnią gwarancją.

Zobacz również:  Marka Kettler  |  Marka York Fitness  |  Ćwiczenia na atlasie na mięśnie brzucha  |  Podtsawowe zasady treningowe

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostao

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować Upłynął limit czasowy. Proszę odświeżyć działanie i spróbować ponownie.