O tym, że ćwiczenia siłowe są niezwykle istotną częścią treningu wiedzą wszyscy sportowcy. Trening siłowy spala tłuszcz, rzeźbi mięśnie a także poprawia ich siłę i wytrzymałość. Minimalizuje ryzyko kontuzji, poprawia stan zdrowia i samopoczucie, minimalizuje objawy stresu, stabilizuje i poprawia postawę całego ciała i opóźnia procesy starzenia. Jest odpowiedni zarówno dla  mężczyzn i kobiet.

Siłownia Kettler Delta XL to profesjonalne urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Waży 86 kg, jest wyposażona w innowacyjny mechanizm, który sprawia, ze jej złożenie jest szybkie i nieskomplikowane. Posiada stabilną, malowaną proszkowo ramę, zapewniającą komfortowy trening. Siłownia ma też gumowe nakładki na stopkach, dzięki czemu nie rysuje podłoża i zapewnia większe bezpieczeństwo podczas treningu.

Siłownia Kettler Delta XL

 

Kettler Delta XL zajmuje powierzchnię 220 x 100 x 200 cm, zaś maksymalna waga użytkownika ćwiczącego nie powinna przekraczać 150 kg. W atlasie znajdują się liny stalowe pokryte tworzywem sztucznym z napinaczami teleskopowymi  a średnica trzpieni na obciążenia to30 mm.

Maksymalne obciążenia to 150 kg (stojak na sztangę), 80 kg (naciąg linowy i motylek) i 60 kg (zestaw na nogi).

Poniższa tabela zawiera zestawienie ćwiczeń (stanowisk) dostępnych na tym atlasie:

Kettler Delta XL jakie ćwiczenia

Na siłownię udzielana jest 36 miesięczna gwarancja do użytku domowego oraz 24 miesięczna do komercyjnego.

Zobacz również:  Atlas Kettler Kinetic F7   |  Horizon Fitness  |  York Fitness G201  |  Ćwiczenia na mięsnie brzucha  |  Trening na siłę/masę/rzeźbę

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostao

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować Upłynął limit czasowy. Proszę odświeżyć działanie i spróbować ponownie.