Ćwiczenia siłowe to nieodzowny element dbania o piękną sylwetkę. Same ćwiczenia aerobowe nie są bowiem wskazane, gdyż prowadzą do spalania nie tylko tłuszczu, ale i mięśni. By wzmocnić ciało i wymodelować je do pożądanych kształtów, warto również ćwiczyć z obciążeniem.
Atlas Kettler Kinetic F7 to fantastyczny sprzęt zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego, sprawdzający się zarówno u początkujących jak i u zaawansowanych sportowców. Jego złożenie nie jest skomplikowane (proces składania wymaga 2 osób), więc po zakupie bardzo szybko można przystąpić do ćwiczeń, a co istotne – atlas umożliwia ćwiczenia na niemal wszystkie grupy mięśniowe. Wygodne, trzyczęściowe oparcie umożliwia z kolei dopasowanie urządzenia do ciała.

Atlas Kettler Kinetic F7

Atlas waży 350 kilogramów, zaś maksymalna masa użytkownika to  150kg. Wymiary urządzenia to 170 x 185 x 221 cm (należy więc dla niego wygospodarować około 4 metry kwadratowe powierzchni i miejsce, którego wysokość ma 230 cm lub więcej).

Innowacyjna, regulowana pionowo podwójna stacja z wyciągiem linowym gwarantuje wszechstronne ćwiczenia rozciągające. Kettler Kinetic F7 posiada blok ciężarków 5 – 100 kg (12 x 5 kg/4 x 10kg) oraz 5 – 75 kg (15 x 5 kg). Maksymalne obciążenie stosowane jest na Wieży Latissimus (100 kg), ławeczce/prasie do nóg (150 kg) oraz motylku (50 kg).

Atlas Kettler Kinetic F7

 

Poniższa tabela zawiera zbiorcze zestawienie ćwiczeń, jakie można wykonać na tym atlasie:

Kettler Kinetic 7 Cwiczenia

Urządzenie objęte jest gwarancją (36 miesięcy dla użytkowników indywidualnych i 24 miesiące do profesjonalnego użytku).

Zobacz również: Trening na siłę, masę i rzeźbę  |  Horizon Fitness – o marce |  Atlas York Fitness G201  |  Dieta dla kulturysty

 

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostao

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować Upłynął limit czasowy. Proszę odświeżyć działanie i spróbować ponownie.